Themeforest Ağustos 2020 Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest her ay olduğu gibi ücretsiz temalarını da bu ay yayınladı. Ağustos ayının ücretsiz wordpress temaların da yine harika seçenekler mevcut. Dilediğinizi indirip kullanabilirsiniz.

Payton – Business Creative WordPress Multipurpose Theme

Payton – Business Creative WordPress Multipurpose Theme

Payton İş Yaratıcı WordPress Tema, kurumsal, iş, yaratıcı, e-ticaret, araba kiralama, araba hizmetleri, duyarlı, spa, güzellik, restoran, yüksek performanslı, modern bir yaratıcı tasarım ile yüksek performanslı bir tema oluşturuyor. 

Talkie – Chatbot and Tech Startup WordPress Theme

Talkie – Chatbot and Tech Startup WordPress Theme

Son derece profesyonel desteğimizle, Talkie’yi bir geliştirici için tüm avantajlarla birlikte alırsınız. Web sitesi deneyiminizi hiper kişiselleştirebilirsiniz. Kesinlikle ücretsiz güçlü eklentilerin mega paketi ile benzersiz projenizi kusursuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Elementor eklentisi, müşterinizin projesini daha kolay, daha hızlı ve daha iyi sunmanıza olanak tanıyan en kısa sürede sayfalar oluşturmanıza olanak tanır.

Batiment – Construction & Building WordPress Theme

Batiment – modern, temiz bir bina ve inşaat WordPress Teması. Bu tema, bina, inşaat, yenileme, mimari, iş, şirket, kurumsal, elektrik, mühendislik, sanayi, iç mekan, izolasyon, bakım, boyama, projeksiyon vb.Gibi herhangi bir inşaat ile ilgili küçük, orta ölçekli ve büyük şirket için uygundur .

Yüksek kaliteli çok amaçlı demolar ve bir sayfa şablonu ve servis sayfaları, proje sayfaları, ekip sayfaları, referans sayfaları, çoklu blog düzenleri vb.Gibi birçok dahili iç sayfa ile birlikte gelir.

% 100 duyarlı, bu yüzden tüm akıllı cihazlarda (akıllı telefonlar, tablet, PC’ler ve masaüstü bilgisayarlar) iyi çalışacak. Ayrıca iyi belgelenmiş ve temiz kodlanmıştır, bu yüzden herkes kolayca değiştirebilir.

Themeforest Ocak Ayı Ücretsiz WordPress Temaları (Ocak 2021)

Themeforest Aralık Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest Temmuz Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu