Themeforest Temmuz Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Bu ayda her zamanki gibi Themeforest üzerinde verilen 3 ücretsiz harika WordPress temasına bakacağız. Temmuz ayının temalarına gelin birlikte bakalım;

Mara – Beautiful Photo WordPress Blog Theme

Mara WordPress Theme

Mara, blogcular, fotoğrafçılar ve görüntülerle hikayeler anlatmak isteyenler için güzel, duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema, okumayı çok kolaylaştıran temiz ve minimal bir düzene sahiptir. İçeriği basit ve zarif, çeşitli şekillerde görüntüleyebilirsiniz (7 düzen seçeneği ve daha fazlası gelecekte). Mara aynı zamanda tamamen duyarlı, yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan akıllı telefonlara ve tabletlere kadar tüm cihazlarda iyi görünüyor.

Mara, WordPress Tema Özelleştirici özelliğini kullanıyor. Site başlığını, renklerini, logosunu, tipografisini ve daha fazlasını yalnızca birkaç tıklama ile gerçek zamanlı önizleme ile değiştirin. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir stil seçin.

Impose Blog

Impose Blog Theme

Impose, blog yazarları için tasarlanmış, hayatınızı kolaylaştırmak ve bloglamayı daha keyifli bir deneyim haline getirmek için kullanıcı dostu bir yaklaşımla hazırlanmış zarif bir WordPress blog temasıdır. Impose blog temasıyla birkaç dakika içinde şık ve güzel görünen bir blog’a sahip olabilirsiniz. Impose blog, güzel ama güçlü blogunuzu oluşturmak için ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir.

Kendi blogunuz için seçebileceğiniz birçok blog düzenine sahiptir. Impose Blog ile başka herhangi bir blog temasında görünmeyen, blogunuz için profil resmi, animasyonlu dönen kelimeler ve en son yayınlar listesi içeren kişisel bir giriş sayfanız olabilir. Ayrıca, Impose blog, blog ziyaretçilerinin gözlerini memnun etmek için harika bir tipografi ile birlikte gelir.

Vispa for Startups – Responsive Business WordPress Theme

Vispa WordPress Theme

Vispa Tema, basitlik, hızlı uygulama, özelleştirilebilirlik ve kolay bakım gerektiren projelerin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Vispa Tema, yeni başlayanlar ve yükselen işletmeler için şiddetle tavsiye edilir, çünkü herhangi bir programlama becerisine sahip olmadan herkesin kullanabileceği temel öğeler ve şablonlar sunar.

Zamanınızı tüketebilecek dikkat dağıtıcı unsurları kaldırdık ve aynı zamanda firmanız veya müşteriniz için harika bir iş, finans, kurumsal, danışmanlık web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz harika bir öğe ve şablon araç seti elde edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu