Themeforest Şubat 2022 Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest Şubat 2022 Ücretsiz WordPress Temaları , Doğru! Her ay ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dizi premium WordPress teması bulacaksınız. Bu, dünyanın en iyi WordPress temalarından bazılarına doğrudan ThemeForest kataloğundan erişebileceğiniz ve bunları bir kuruş ödemeden bir sonraki web projeniz için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse yaratıcılığınızı harekete geçirin: bir sonraki web siteniz nasıl görünecek?

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

#1 Picwik – University & Coaching WordPress Theme

İster tasarım becerilerinizi sergilemek için göz alıcı bir portföy, ister internet ticareti dünyasına başlamanız için yeni ve parlak bir çevrimiçi mağaza olsun, sizi koruduk. Her ay indirebileceğiniz yeni ücretsiz WordPress temaları vardır ve bunlar çevredeki en geniş, en kaliteli koleksiyonlardan birinden gelmektedir. ThemeForest, e-ticaretten bloga, kreatiften işletmeye kadar her tür tema ve şablonu içerir. Hayır kurumları gibi belirli bir pazar nişi için uygun temaların yanı sıra aklınızdaki her tür projeyle iyi çalışan çok amaçlı ücretsiz WP temaları bulacaksınız.

#2 The Hanger – eCommerce WordPress Theme

Çok sayıda işlevsellik, özellik, düzen seçenekleri ve kaynaklarla dolu bu ücretsiz WordPress temaları, ödün vermeden kolayca özelleştirilebilir ve düşündüğünüz web sitesine dönüştürülebilir. Ayrıca, bu seçime her zaman ücretsiz duyarlı WordPress temalarını dahil ediyoruz; böylece, ekran boyutundan bağımsız olarak sitenizin şık ve harika görüneceğini bilirsiniz. Birden fazla tasarım seçeneğiyle de oynayabilirsiniz: birçok tema genellikle farklı üstbilgi ve altbilgi düzenleri, ana sayfa yapıları ve sayfa şablonları içerir. Ücretsiz e-ticaret WP temaları, güçlü yönetici panoları içerir ve genel olarak tüm temalar SEO dostudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu