Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları 2021

Themeforest tarafından ücretsiz olarak verilen Şubat 2021 ayına ait premium WordPress temalarını indirebilirsiniz. Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları ;

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

#1 Vihan | Personal & Travel WordPress Blog Theme

Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları
Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

İster tasarım becerilerinizi sergilemek için göz alıcı bir portföy, ister internet ticareti dünyasına başlamanızı sağlayacak parlak yeni bir çevrimiçi mağaza olsun, sizi temin ettik. Her ay indirilebilecek yeni ücretsiz WordPress temaları var ve bunlar etraftaki en geniş, en kaliteli koleksiyonlardan birinden geliyor. ThemeForest, e-ticaretten bloga, yaratıcıdan işletmeye ve daha fazlasına kadar her türden temayı ve şablonu içerir. Hayır dernekleri gibi belirli bir pazar nişine uygun temaların yanı sıra aklınızdaki herhangi bir proje ile iyi çalışan çok amaçlı ücretsiz WP temaları bulacaksınız.

#2 Hostzine – Hosting WordPress Theme

Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Bir yığın işlevsellik, özellik, düzen seçeneği ve kaynakla dolu olan bu ücretsiz WordPress temaları, ödün vermeden kolayca özelleştirilebilir ve düşündüğünüz web sitesine dönüştürülebilir. Ayrıca, bu seçime her zaman ücretsiz duyarlı WordPress temalarını dahil ediyoruz – böylece sitenizin ekran boyutundan bağımsız olarak şık ve harika görüneceğini bilirsiniz. Birden fazla tasarım seçeneğiyle de oynayabilirsiniz: birçok tema genellikle farklı üstbilgi ve altbilgi düzenleri, ana sayfa yapıları ve sayfa şablonları içerir. Ücretsiz e-ticaret WP temaları, güçlü yönetici kontrol panelleri içerir ve genel olarak tüm temalar SEO dostudur.

#3 MetaMax – SEO and Marketing WordPress Theme

Themeforest Şubat Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Kalite konusunda endişeli misiniz? Olma! ThemeForest, dünyanın önde gelen WordPress tema pazarlarından biridir. Temalarımız, dünyanın her yerinden yaratıcı profesyoneller tarafından geliştirilir ve sürdürülür. Ayrıca, personelimiz, kalite ve işlevsellik standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için tüm temaları satışa çıkmadan önce tek tek el ile gözden geçirir. Web siteniz için temayı ayarlamak için biraz yardıma ihtiyacınız olursa, sorun değil! Ücretsiz WordPress temalarımızı indirdiğinizde, her şeyi kurmanıza ve temadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ayrıntılı belgelerle birlikte geldiklerini göreceksiniz.

Resimlerin altlarında bulunan açıklamalar themeforest’ten alınmıştır.

İlginizi Çekebilir ;

Themeforest Ocak Ayı Ücretsiz WordPress Temaları (Ocak 2021)

Themeforest Aralık Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest Ağustos 2020 Ücretsiz WordPress Temaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu