DAVET KODU İLE KAYIT OLANLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

Themeforest Ocak Ayı Ücretsiz WordPress Temaları (Ocak 2021)

Themeforest tarafından ücretsiz olarak verilen Ocak 2021 ayına ait premium WordPress temalarını indirebilirsiniz.

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

#1 Regn – Multi-Purpose WordPress Theme

Regn – Multi-Purpose WordPress

İster tasarım becerilerinizi sergilemek için çarpıcı bir portföy, ister internet ticareti dünyasına başlamanızı sağlayacak yepyeni bir çevrimiçi mağaza olsun. E-ticaretten bloga, yaratıcıdan işletmeye ve daha fazlasına kadar her türden temayı ve şablonu içerir. Hayır dernekleri gibi belirli bir pazar nişine uygun temaların yanı sıra aklınızdaki herhangi bir projeyle iyi çalışan çok amaçlı bir wordpress temasıdır.

#2 Bufet – Multi Concept Software & App Landing WordPress Theme

Bufet – Multi Concept Software & App Landing WordPress Theme

Bufet, güçlü bir Duyarlı Yazılım ve Uygulama açılış Sayfası WordPress Temasıdır. % 100 duyarlıdır ve her türlü Uygulama, Saas (Hizmet Olarak Yazılım), Başlangıç, Yönetici Gösterge Tablosu, Teknik Girişimciler işletmesi vb. Üzerinde çarpıcı görünür. Bufet Duyarlı Yazılım ve Uygulama açılış Sayfası WordPress Teması, modern, klasik, Zarif, Daha iyi ui ve ux ile yaratıcı ve temiz stiller. Bufet sizin için mükemmel bir seçimdir. Kullanıcılar, sitenize benzersiz bir kullanıcı deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) sağladığı için sitenizi seveceklerdir.

#3 Danni – Minimalist WordPress Blog Theme

Danni – Minimalist WordPress Blog Theme

Danni, modern görünüme sahip ve tasarım felsefesinde tipografi, kullanım kolaylığı ve minimalist konulara güçlü bir şekilde odaklanan blog yazarları için kullanımı çok kolay bir WordPress Temasıdır. Moda dergisi, teknoloji haberleri, seyahat yazarları, yemek stilistleri vb. İçin uygundur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu