Telegram’dan Nasıl Müzik İndirilir?

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp’ın kullanım sözleşmesini düzenlemesinin ardından çoğu kişi Whatsapp’ı silip Telegram’a geçmeye başladı. Telegram sadece bir mesajlaşma uygulaması değildir. Mesajlaşmadan farklı olarak Telegram’dan müzik indirme’de yapabilirsiniz. Fazla uzatmadan Telegram’dan Nasıl Müzik İndirilir makalemize göz atalım ;

İndirdiğiniz müzikleri offline olarak da dinleyebilirsiniz. Android kullananlar indirdikleri müzikleri Telegram’ın dosyalarından başka müzik klasörleri var ise oraya taşıyıp da kullanabilirler.

Telegram’dan Nasıl Müzik İndirilir ?

1- İlk olarak müziği indireceğimiz botu başlatmamız lazım bunun için telegramın arama kısmına @zenplayerbot yazıp ilk çıkana basalın veya buradan botu başlatabilirsiniz.

2- @zenplayerbot ‘u bulup bastıktan sonra start ‘a basıp botu başlatıyoruz.

3- Start’ dedikten sonra bizden her hangi bir sanatçının ismini isteyecek. İstediğiniz sanatçının adını yazıp gönder butonuna basıyoruz.

4- Üçüncü maddeyi uyguladıktan sonra sizin yazmış olduğunuz sanatçının şarkıları çıkacaktır. Çıkan şarkıları liste halinde ve her listede 7-8 tane şarkı bulunmaktadır istediğiniz şarkı ilk listede yok ise Next ‘ e basıp 2. sayfaya geçebilirsiniz.

5- Dördüncü maddeyi uygulayıp seçtiğiniz sanatcının bir şarkısını seçtikten sonra dinleme ve indirme ikonları gelecektir ( Resim beşteki gibi). Gelen simgeyle şarkıyı indirebilirsiniz ve dilediğiniz zaman bota girip şarkıyı dinleyebilirsiniz. ( İndirdiğiniz şarkı Dosyalar > Telegram klasörüne inecektir dilerseniz indirdiğiniz şarkıları kopyala yapıştır ile farklı bir klasöre taşıyabilirsiniz. #Android telefon kullananlar içindir. )

Resimli Anlatım

İlginizi Çekebilir ;

Telegram’da Rose Botu Gruba Nasıl Eklenilir ?

Telegram’da Mesaj Zamanlama Nasıl Yapılır ?

Telegram’da Nasıl Test Oluşturulur?

Rose’un A’dan Z’ye Türkçe Kullanma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu