Themeforest Nisan 2021 Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest Nisan Ayı Ücretsiz WordPress Temaları Doğru! Her ay ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dizi premium WordPress teması bulacaksınız. Bu, dünyanın en iyi WordPress temalarından bazılarına doğrudan ThemeForest kataloğundan erişebileceğiniz ve bunları bir kuruş ödemeden bir sonraki web projeniz için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse yaratıcılığınızı harekete geçirin: bir sonraki web siteniz nasıl görünecek ?

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

  • Ücretsiz temalarda güncelleme hizmeti bulunmaz.

1 – Anada – Data Science & Analytics Saas WordPress Theme

Themeforest Nisan Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

İster tasarım becerilerinizi sergilemek için çarpıcı bir portföy, ister internet ticareti dünyasına başlamanızı sağlayacak parlak yeni bir çevrimiçi mağaza olsun, sizi temin ettik. Her ay indirilebilecek yeni ücretsiz WordPress temaları var ve bunlar etraftaki en geniş, en yüksek kaliteli koleksiyonlardan birinden geliyor.

2 – Yoome – Modern WooCommerce WordPress Theme

Bir yığın işlevsellik, özellik, düzen seçeneği ve kaynakla dolu bu ücretsiz WordPress temaları, ödün vermeden kolayca özelleştirilebilir ve düşündüğünüz web sitesine dönüştürülebilir. Ayrıca, bu seçime her zaman ücretsiz duyarlı WordPress temalarını dahil ediyoruz – bu nedenle, ekran boyutundan bağımsız olarak sitenizin şık ve harika görüneceğini bilirsiniz. Birden fazla tasarım seçeneğiyle de oynayabilirsiniz: birçok tema genellikle farklı üstbilgi ve altbilgi düzenleri, ana sayfa yapıları ve sayfa şablonları içerir. Ücretsiz e-ticaret WP temaları, güçlü yönetici kontrol panelleri içerir ve genel olarak tüm temalar SEO dostudur.

3- Cindy – Accessible Local Government WordPress Theme

Kalite konusunda endişeli misiniz? Olma! ThemeForest, dünyanın önde gelen WordPress tema pazarlarından biridir. Temalarımız, dünyanın her yerinden yaratıcı profesyoneller tarafından geliştirilir ve sürdürülür. Ayrıca, personelimiz, kalite ve işlevsellik standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için tüm temaları satışa çıkmadan önce tek tek el ile gözden geçirir. Web siteniz için temayı ayarlamak için biraz yardıma ihtiyacınız olursa sorun değil! Ücretsiz WordPress temalarımızı indirdiğinizde, her şeyi kurmanıza ve temadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak ayrıntılı belgelerle birlikte geldiklerini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu