DAVET KODU İLE KAYIT OLANLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

Themeforest Mart 2021 Ücretsiz WordPress Temaları

Doğru! Her ay ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dizi premium WordPress teması bulacaksınız. Bu, dünyanın en iyi WordPress temalarından bazılarına doğrudan ThemeForest kataloğundan erişebileceğiniz ve bunları bir kuruş ödemeden bir sonraki web projeniz için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse yaratıcılığınızı harekete geçirin: bir sonraki web siteniz nasıl görünecek?

1 – Fotofly | Photography WordPress Theme

Themeforest Mart Ayı Ücretsiz WordPress Temaları
Themeforest Mart Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Fotofly’ın ana amacı, fotoğrafçılar, blog yazarları ve tasarımcılar için tasarım ve kodlamaya derinlemesine dahil olmayan kullanıcılar için maksimum yaratıcı özgürlük sağlayacak bir WordPress Teması oluşturmaktı. Sonuç, olağanüstü benzersiz unsurları ve seçenekleriyle etkileyicidir. O kadar çok seçeneği var ki onları saymıyoruz bile. Bu, size hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için tam özgürlük verdiği anlamına gelir. Fotoğrafçılık için tek noktadan bir wordpress aracıdır ve kullanımı gerçekten kolaydır.

2 – Solaz – An Elegant Hotel & Lodge WordPress Theme

Themeforest Mart Ayı Ücretsiz WordPress Temaları
Themeforest Mart Ayı Ücretsiz WordPress Temaları


Solaz, oteller, moteller, pansiyonlar, hanlar veya oda ve kahvaltıya adanmış zarif bir kurumsal şablondur… Genel yerleşim düzeni ve sıcak renk konsepti, mütevazı lüks konaklamanızı ve profesyonel oda hizmetlerinizi sergilemek için rahat ve samimi bir görünümü temsil eder. Solaz’ı seçin ve her konaklamanızı çikolata tadı kadar tatlı ve unutulmaz kılın.

3 – AppArt – Creative WordPress Theme For Apps Saas

Themeforest Mart Ayı Ücretsiz WordPress Temaları


AppArt Yaratıcı Uygulama Açılışı WordPress Teması. % 100 duyarlıdır ve her tür ekran ve cihazda çarpıcı görünür. Başlangıç ​​mobil uygulamalarınızı, saas uygulamalarınızı, yazılımlarınızı, dijital ürünlerinizi sunmanın ve tanıtmanın daha iyi bir yolu olarak Appart’ı kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, onlara benzersiz bir kullanıcı deneyimi (UX), temiz, modern ve güzel bir tasarım sağladığı için sitenizi sevecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu