Themeforest Mayıs 2021 Ücretsiz WordPress Temaları

Themeforest Mayıs Ayı Ücretsiz WordPress Temaları Doğru! Her ay ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dizi premium WordPress teması bulacaksınız. Bu, dünyanın en iyi WordPress temalarından bazılarına doğrudan ThemeForest kataloğundan erişebileceğiniz ve bunları bir kuruş ödemeden bir sonraki web projeniz için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse yaratıcılığınızı harekete geçirin: bir sonraki web siteniz nasıl görünecek ?

NOT: Hepsi Themeforest sitesinden indirilmiştir. (Warez | Nulled Değildir.)

  • Ücretsiz temalarda güncelleme hizmeti bulunmaz.

1 – Signflow – Tech And Startup Theme

Themeforest Mayıs Ayı Ücretsiz WordPress Temaları

Teknoloji ve yeni kurulan işletmeler için sürekli güncellenen ve büyüyen ultra modern tema. Modern WordPress web siteleri geliştirmek için en güçlü ve gelişmiş çerçeve olan WPTF ile oluşturulmuştur. Olağanüstü özelleştirme gücünün ve çok çeşitli modern bileşenlerin, özelliklerin ve seçeneklerin keyfini çıkarın. Startup’lar, web hizmetleri, saas’lar, işletmeler, modern teknoloji endüstrileri, internet hizmetleri, fintech gibi her işletme için kullanabilirsiniz.

2 – Sena – Creative MultiPurpose WordPress Theme

Sena , Bootstrap çerçevesi ile oluşturulmuş, kullanımı kolay, çok yönlü, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Güzel, çok amaçlı bir işletme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Tamamen özelleştirilebilir, duyarlıdır ve tüm modern tarayıcılar ve cihazlar tarafından desteklenir.

3- Imperial – Interior WordPress Theme

Imperial, bir iç işletme WordPress temasıdır. İç / Mimarlık hizmeti veren küçük ve büyük firmalar için şiddetle tavsiye edilir. Düzen, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android Mobile veya tabletler olsun, her boyutta güzel görünür. Ayrıca, herkes sürükle ve bırak özellikli Pagebuilder kullanarak ihtiyacını güncelleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu