İnstagram İstediğiniz Kullanıcı Adını Almak

Merhabalar , bugün sizlere instagramda forum doldurarak istediğiniz kullanıcı adını alma yöntemini göstereceğim.

Önemli Not 1 ; Almak istediğiniz kullanıcı aktif ise bu yöntemin olma şansı düşüktür çünkü aktif kullanılan bir hesabı almak istediğinizde instagram bu duruma izin vermez.

Önemli Not 2 ; Kullanıcı adını almak sabır gerektirir , başvurduğunuz anda cevap alacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Bu işlem 1 Haftadan 2 Aya kadar uzayabilir.

Başkasına ait kullanıcı adını alma yöntemi
– ANLATIM –

1- https://help.instagram.com/contact/1…ef=faq_content İnstagram Yardım Merkezi’ndeki Bu Forma Giriyoruz.

2- Kullanıcı adlarıyla ilgili bir sorum var (ör. “http://www.instagram.com/semihyildirim5” adresine sahip hesabın kullandığı “semihyildirim5” gibi) > Talebim bir ticari hesap için > Bu kullanıcı adını bir başkası kullanıyor ve bu internet adresini ziyaret ettiğimde içeriklerini görebiliyorum > Ticari marka haklarımın ihlaliyle ilgili şikayette bulunmak istiyorum
3-Adım 2 yi başarılı bir şekilde geçtikten sonra bu forma otomatik geldiyseniz doğru yoldasınız.

4- Ticari marka haklarımı ihlal ettiğini düşündüğüm bir içerik buldum > Ticari marka şikayetime devam et |
Yol 1 : İletişim bilgilerinizi girin > Ben veya kuruluşum (formu doldurun) |
Yol 2 : Ticari marka bilgilerinizi girin (formu doldurun) |
Yol 3 : Şikayet etmek istediğiniz içeriği belirtin > kullanıcı adı > https://instagram.com/semihyildirim5> Bir kullanıcı adını üzerime almak istiyorum > Lütfen üzerinize almak istediğiniz kullanıcı adını onaylayın (semihyildirim5). > Varsa, lütfen kullanıcı adının verilmesini istediğiniz hesabın internet bağlantı adresini (URL) verin (https://instagram.com/hesaplinki) > Talep ettiğiniz kullanıcı adını kullanan hesabın kaldırılmasını da istiyor musunuz? ( İsteğe bağlı evet veya hayır ) > Lütfen bu içeriğin ticari marka haklarınızı nasıl ihlal ettiğini açıklayın. ( Merhaba Değerli İnstagram Ekibi. Bir Hesabın Ticari Markamın Adını Kullanırken Gördüm Ve O Kullanıcı Adını Üzerime Almak İçin Size Başvurdum. Lütfen Aşağıda Belirttiğim Belgeyi Gözönünde Bulundurarak Kullanıcı Adını Bana Verin.)

5- Beyan > Beyanı onayla > Kabul ediyor musunuz (evet) > Elektronik İmza (Nüfus cüzdanında yazan adınız soyadınız) > Gönder

Not 1 ; Lütfen benim hesabımda denemeyiniz. 
Not 2 ; Yazının bir kısmı alıntıdır.
Not 3 ; Amacım bundan para kazanan kişilerin işlerine köstek olmak değil , 500,1000tl gibi aşırı fiyat verenlere karşı çıkmak

– Önemli Kısımlar –

– Almak istediğiniz kullanıcı adı üzerine site oluşturursanız alma oranınız artar. (Açıklama olarak siteyi belirtmeyi unutmayınız.)

– Alacağınız hesap illaki “Ticari Hesap” olmak zorunda değildir.

– Alacağınız hesap (örn:mavirenk) / Örneğe benzer hesabınız varsa (örn:mavirenk_) ve o hesaptan takipçişi yüksekse alma şansınız %60 artar.

– Forumu kendinize göre güzelce ve ayrıntılı doldurmanız gerek.

– Yolladığınız tickete cevap süresi 1 hafta ila 2 ay içerisinde değişebilir.

– Eğer işletme seçiyorsanız , işletme hesabınızın belgesini “Dosya Eki” kısmından göndermeniz gerektir.

Alıntıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu