DAVET KODU İLE KAYIT OLANLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

Immigration Nation Dizi | Konusu ve Oyuncuları

Immigration Nation dizi, konusu, dizisi, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, trailer, netflix, miniseries, ekşi, imdb, altyazılı izle, cast, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Christina Clusiau ve Shaul Schwarz tarafından yönetilen 2020 yapımı belgesel, mini dizisidir. Belgesel dizi, ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza (ICE) ajansının Trump döneminde yürüttüğü çalışmaların 2017-2020 yılları arasında çekilen görüntülerinden oluşuyor. Ortalama 60–64 dakikadan oluşan belgesel toplam 6 bölümden oluşuyor. 3 Ağustos 2020’de Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan belgesel dizi yayınlandığı dönem en çok izlenen içeriklerinden biri oldu.

Belgesel, en az bir film eleştirmeni tarafından “ajansın taktiklerinin insanlık dışılığını ve mantıksız zulmünü gösteren” olarak tanımlandı.

Belgeselin bölümleri “Korku Kurmak, Tetikte Kalma, Oyun Gücü, Yeni Normal, Doğru Yol, Caydırıcı Önleme” imdb puanı ise 7,4 oldu.

Immigration Nation dizi konusu

Immigration Nation, Amerikan Göçmenlik Bürosu ve gümrük yetkililerin tartışmalara yol açan son dönemdeki sert tutumunu ve içinden çıkılmaz bir hal alan göçmenlik sorununu ele alıyor.

Fragman

Dizi yorumları

“adından da anlaşılacağı üzere abd topraklarına çalışmak ve yeni bir hayat kurmak için kaçak yollardan giren göçmenleri enseleyip bir şekilde ülkelerine postalayan immigration and customs enforcement’s kısaca ice olarak adı geçen kurum ve faaliyetleri, uygulamaları, trump öncesi ve sonrası kanunların pratiği seyirci ile buluşturulmuş.” pittsburgh phil

“christina clusiau ve shaul schwarz tarafından yönetilen 2020 tarihli, 6 bölümden oluşan orjinal netflix belgeseli.”

İlginizi Çekebilir ;

Almanya yapımı yeni dizi Biohackers

Black Spot: Bu Orman Canlı!

Unit 42 Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu