Trend Haberler

FELIXO Nedir, Hediye FLX Coin Nasıl Alınır – Felixo Güvenilir Bir Borsa Mıdır?
Genel

FELIXO Nedir, Hediye FLX Coin Nasıl Alınır – Felixo Güvenilir Bir Borsa Mıdır? 

FELIXO BORSASI 

30 Ekim 2018’de “Türkiye’nin en güvenilir borsası” sloganı ile lansmanı yapılan Felixo kripto para borsası bir buçuk yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor. Bugüne kadar yerli ve yabancı pek çok firma ile yazılım projeleri geliştirmiş bir ekip tarafından kurulan borsanın kendine ait kripto parasının adı ise Felix. 

Youtube Abone, İzlenme, Beğeni, Yorum ve 4000 Saat Arttırma Platformu

Felixo borsasında kripto para alıp satmanın haricinde Coin kiralama, Marj ticareti gibi işlemler de yapılabiliyor.

Borsa bu günlerde düzenlediği bir kampanya ile belli başlı görevleri yerine getiren kullanıcılara hediye olarak kendi kripto parası olan FELİX ($FLX) hediye ediyor. 

FELIX COIN NEDİR?

Felix Coin, Ethereum altyapısını kullanan Felixo borsasına ait kripto paradır. Felixo borsası yaptığı kampanya ile belli görevleri yerine getiren kullanıcılara hediye olarak bu paradan dağıtacağını açıkladı. Bunun üzerine Felix coinin fiyatı çok kısa sürede 2,5x gibi bir artış gösterdi. Çok yakın geçmişte yine bir borsa coini olan Bitexen borsasına ait Exen Coinin yaptığı 125x artışı hatırlatan kampanya sayesinde $FLX coine yoğun bir ilgi oluştu. 

FELIX COIN NASIL KAZANILIR?

Felix Coin kazanabilmek için öncelikle Felixo Borsasına referanslı bir linkle üye olma şartı var. Aşağıdaki linke tıklayarak referansım ile Felixo borsasına kayıt yaptırabilirsiniz.

https://www.felixo.com/?ref=83562458

Kayıt olduktan sonra sitenin üst kısmında bulunan “Airdrop” linkine tıklamanız gerekiyor. Açılacak sayfada hangi görevden ne kadar $FLX kazanacağınızı görebilirsiniz.. Görevler arasında; SMS onayı için telefonunuzu bağladığınızda 500 $FLX, kimlik doğrulaması yaptığınızda 1.500 FLX, borsaya kripto para yatırdığınızda 500 $FLX, kin alım satımı yaptığınızda günlük 250 $FLX, bir arkadaşınız sizin referansınızla kayıt olursa 250 $FLX gibi ödüller veriyor. Diğer görevler arasında Twitter, Facebook, Youtube, Telegram hesaplarını takip etme gibi görevler bulunmakta. Ayrıca web üzerinde içerik oluşturduğunuz taktirde de ödül kazanabiliyorsunuz.

FELİXO BORSASINA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

Related posts

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar işaretlendi *